Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defteri” için 18 yorum

 1. Merhaba. Adım Altuğ Özdemir. Geçen sene böbreğimden robotik cerrahi yöntemi ile sayın hocam tarafından ameliyat edildim. Ve belki de ileride böbrek kaybına gidebilecek denli ciddi bir durumdan beni kurtarmış oldu. Gerek ameliyat öncesinde ve gerek de sonrasında yakın ilgisini hiç eksik etmedi. Ve inanın böyle ciddi bir ameliyat geçirmeme rağmen ameliyat sonrasından itibaren hiçbir ciddi ağrı hissetmedim. Ve iki gün gibi kısa sürede taburcu oldum. Aradan geçen 1 sene zarfında da hiç şikayetim olmadı. Gülen yüzü, hastalarına olan ilgisi ve en önemlisi de mesleğine ve insan sağlığına olan ciddiye..

 2. Babam 19.KASIM 2014 tarihinde böbrek ameliyatı oldu.Hocamla ilk tanıştıgım günden itibaren birbirimize olan güven kafamızdaki tüm soru işaretlerini yok etti.Net cevap verip direk sonuca ulaştık.Doç.Dr.Murat Bimbayla karşılaşmadan önce birkaç doktor ve hastaneye gittik.Gittigimiz hastanelerde dokdoklar sol böbregin alınması gerektiğini söylediler.Murat Binbay ile tanıştık.Böbreği almak yerine ilgili dokuyu alabileceğini ancak bunun çok zor ameliyat olacağını söyledi.5 saat süren ameliyat sonucu Allahın izniyle istenilen sonuca ulaştık.Ameliyatın üzerinden bir yıl geçti.Çok şükür hiç bir olumsuz..

 3. Çok değerli Doç. Dr. Murat Binbay hocama sonsuz teşekkür ederim. Böbreğimde taş olması nedeniyle Sayın Murat Binbay hocam romotik cerrahi yöntemiyle ve başarılı bir ameliyatla hastalığıma müdahalede bulundu ve böbreğimde olan taşların hepsini temizledi. Çok şükür sağlığıma kavuştum. Aynı zamanda hocamın hastasıyla arkadaş gibi olan diyaloğu güler yüzlü olması, ilgi ve alakası bambaşka bir mutluluktur. Hocama ilgi ve alakalarından dolayı sonsuz teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. Allah sizden razı olsun hocam…

 4. Komşumuz murat beye e şimin ameliyatında gösterdiği ilgiye yaptığı başarılı ameliyat sayesinde sağlığına kavuşmasından dolayı teşekkür eder saygı sevgiler sunarım..

 5. Hem insan olarak hem de konusunun uzmanı olarak çok değerli biridir kendisi. İyi ki varsınız…..

 6. 17 ağustos 2015 tarihinde ameliyat oldum 8.5 cm kanser kitlesi vardı böbreğimde bütün doktorlar böbreğimi alıcaklarını ve 6 ay iyileşemeyeceğimi söylerken murat hoca robotik sistemle sadece kitleyi aldı beni kanser kitlesinden kurtardı ve 11 günde sağıklı bir şekilde ayağa kalktım hatta memleketime kendi aracımla 12 saat boyunca araba kullandım allah razı olsun murat hocamdan…..

 7. Bir işi yapıyorsan hakkını vereceksin. Hele bu insan sağlığı ve hayatı ise daha iyi olacaksın ilkesine uyan ve gelişime her fırsatta çaba harcayacaksın. Bu na sımsıkı bağlı olan Sn Murat Binbay’a saygılar..

 8. Sayın hocam DOC.DR.MURAT BİNBAY’a teşekkürlerimle . Daha önce gittiğimiz doktorlar erkekliğimi tamamen kaybetmekten bahsederken yada bir sene idrar kaçırabilirsin derken yada bu ameliyat için çok büyük rakamlar isterken.01 eylül 2014 te prostat kanseri teşhisi ile gittiğimiz hocam 01 ekim 2014 te robotik cerrahi yöntemiyle ve başarılı bir ameliyatla hastalığıma müdahelede bulundu.Ameliyat sonrası üç günde taburcu oldum. Yaşanması öngörülen idrar kaçırma olayını hiç yaşamadım.en çabuk biçimde cinsel yaşamıma geri döndüm .En önemlisi hocamın manevi desteği ilgi ve alakası hastasıyla birebir diya..

 9. Murat hocam. Bundan iki yıl kadar eşimin tedavisinde büyük emeği olan bir insan. İnsan diyorum çünkü cerrahliginin yanında insanı duyguları ve davranışlarıyla hocamızın mesleğine olana yeteneği ve başarısı sayesinde eşim ikinci hayatına kavuşmuştur. Kendisini allah başımıza eksik etmesin ve hayatı boyunca başarılar diliyor teşekkürü ise bir borç biliyorum. Teşekkürler hocam….

 10. Sayın hocam Doç.Dr Murat Binbay sayesinde iki kerede alınacak olan böbrek taşım robotik cerrahiyle tek seferde alındı. çok kısa süredede ayağa kalkıp sağlığıma kavuştum. hocam taşın analiz edilip buna göre diyet uygulamam konusundada çok yardımcı oldu. hastalarını takip etmesi hiç bir detayı atlamaması ve unutmamasındaki başarısına hayran kaldım. halada takibinde olan hastasıyım. hocama beni böbreğimi kaybetmekten başarılı bir operasyonla kurtardığı için çok teşekkür eder başarılarının daim olmasını temin ederim…

 11. Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Klinik Şefi Doç. Dr. Murat Binbay’a tavsiye üzerine kontrol amaçlı gittim. Yapılan kontrolde ilk önce ultrason çekildi, daha sonra tomografi ve MR çekildi. Murat Bey bu süre zarfında hastalığımın üstüne üstüne gitti ve kısa bir zamanda teşhisi koyarak Mehmet Akif Ersoy Hastanesi’nde robotik ameliyatla sol böbreğimde bulunan 2.5 cmlik tümörü aldı. Sayın hocama minnettarım. Kendisinin erken teşhis ve erken müdahalesi beni daha sonradoğabilecek büyük sıkıntılardan kurtarmış oldu. İnsan kendisini beklemediği bir hastalık içinde bulunca psikolojisi de ço..

 12. Doç. Dr. Murat Binbay Size teşekkür ederim. Önce İnsan Sonra Doktor olmanız nedeniyle… Günümüz coğrafyasında az rastlanan bu özelliğiniz, hem hastalarınızı hemde hasta yakınlarını bu ülke ve ülke doktorları hakkında umutlandırıyor. Sağolun. 2014 Yılına kadar 3 yıl İstanbul’un en önemli hastahenelerinde, özel kliniklerinde muayene ve kontrollerim sonucunda konulan teşhis Mesane Kalınlaşması idi.. Aralık 2015 tarihinde mesane kalınlaşmasının nedenini anlamak için ( Hem sosyal medyada en iyi hekim sitesi hemde dostlarımın önerisiyle ) Bağcılar Araştırma Hastahanesinde Doç.Dr.Murat BİNBAY dan rand..

 13. 2015 Mayıs ayında anneme böbrek kanseri teşhisi konuldu. Murat Bey’e gidinceye kadar 3 hastane 3 doktor gezdik. Bütün doktorlar böbreğin alınması gerektiğini söyledi. Ancak bu durum anneme ileride yıllarda diyalize bağlanma ihtimaline kadar bir çok sorunu beraberinde getirecekti. Daha sonra eşimin babasının önerisi üzerine -ki onuda Murat Bey sorunsuz bir şekilde ameliyat etmiş- Murat Bey ile tanıştık. Böbreği almamız durumunda ileride karşılaşacağımız sorunları bize anlattı. Ve laparoskopik ameliyatla tüm böbreği almak yerine sadece ilgili dokuyu alabileceğini ancak bunun çok zor bir ameliyat..

 14. Doçent Dr. Murat Binbay, Üreter Kanseri teşhisi konan eşimin bir böbreğini başarılı bir ameliyatla alan ve yeniden sağlığına kavuşturan sayın hocama sonsuz teşekkür borçluyum. Güleryüzlü hocam ameliyat sonrası 4 yıl boyunca kontrolu sabırla devam ettirdi ve hastalığın tekrarlanmayacağından emin olunca kontrolu bitirdi. Aradan 2 yıl geçti tek böbrekli eşim yazın her gün saatlerce yüzebiliyor, kışın ise geç saatlere kadar dans derslerine devam edebiliyor. Allah razı olsun…

 15. 17 ağustos 2015 tarihinde böbrek ameliyatı oldum daha önceleri gittiğim hastanelerde doktorların hepsi böbreğimi alıcaklarını kurtarma şansı olmadığını ve 6 ay iyileşemeyeceğini söylediler fakat murat hocaya geldiğimde bana tam tersini işinin böbreği kurtarmak olduğunu söyledi ve benim böbreğimde 8.5cm kanser kitlesi olduğunu söyledi robotik sistemle ameliyat edebileceği söyledi ve ben ameliyat oldum ve 11 günde ayağa kalktım her işimi sağlıklı bir şekilde yapabiliyorum hatta ameliyattan 15 gün sonra 12 saat memlektime kendi aracımı kullanarak gittim iyi ki murat hocayı tanımışım allah ondan r..

 16. Almanya’da yaşayan gurbetçi bir vatandaşım. Burada sağlık hizmeti almak türkiyedeki gibi değil. Uzman bir doktora hele işin ehli bir hekime ulaşmak nasıl zor anlatamam.
  Ben 53 yaşındayım. Prostat kanseri olduğumu öğrenince dünyam başıma yıkıldı. Biri 17 diğeri 10 yaşında iki çocuğum var ve bana bir şey olursa gurbet ellerde onlara ne olacağını düşünmekten geceleri sürekli ağlıyordum.
  Ameliyat olmam gerektiği söylendi fakat ameliyatın idrar tutma ve sertleşme problemi gibi bazı sıkıntılarının olduğu söylendi. Bende bu ameliyatın yöntemlerini araştırırken bu site ile karşılaştım. İletişime geçtiğimde beni bir doktora yönlendirdiler. Profesör Murat Binbay. İşinin ehli bir doktor kendisi.
  Bizi karşılaması ilgisi ve alakası süper. İnanılmaz süper bir ekibi var. Ameliyat sonrasında korktuğum hiç bir sorunla karşılaşmadım. Artık kansersiz ve sağlıklı günlerime geri dönmenin mutluluğunu yaşıyorum. Benzer şikayet ve korkuları olanlar var ise mutlaka iyi araştırma yapmalı ve uzman bir doktor bulmalı. Doktor seçiminde buradaki arkadaşlar çok yardımcı oluyorlar.

 17. Merhaba, benim babam 85 yaşında. Son zamanlarda idrar ile ilgili problemleri o kadar şiddetlendi ki adamcağız ne uykusunu düzgün uyudu nede yemeğini düzgün yiyebildi. Daha önce bize iyi huylu prostat büyümesi olduğu ve prostatını çok büyüdüğü yaklaşık 190 gram olduğu ve açık ameliyat olması gerektiği söylendi.
  Biz babamın yaşından dolayı açık ameliyata çok sıcak bakmadık. prostatameliyati.com da okuduğumuz bir yazı ile bu ameliyatların kapalı lazerli yöntemlerlede yapıldığını öğrendik. Sonrasında yöneticiler ile iletişime geçrek detaylı bilgi aldık. Alanında uzman bir ekibe yönlendirdiler bizi. Ve sonuç olarak biz ameliyat kararı aldık. Holep denen yöntemle ameliyat yapıldı. Ameliyat sonrası iki gün sonra evimize döndük. Babam çok şükür artık geceleri çok daha rahat uyuyor. Herkese çok geçmiş olsun

 18. merhaba ben 37 yaşındayım kendimi bildim bileli idrar yapma problemleri ile uğraşmaktayım. İdrarımı zor yapıp ve bir kısmının sanki içeride kaldığı gibi bir his sürekli beni rahatsız ederdi. Bu şikayetlerim için gezmediğim doktor kalmadı açıkçası. İnternette yaptığım bir araştırma sırasında burası ile karşılaştım. Beni Şişli de bir uzman doktora yönlendirdiler. Gidip muayene oldum. Ve ameliyat gerektiği söylendi. Kısa süren bir ameliyat geçirdim. Ve şimdi çok huzurluyum. hiçbir problem yaşamdan hayatıma devam etmekteyim. Bu hizmetleri sağlayan herkese teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir